HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skandali/ Nje tjeter ndeshje teatrale mes Kastriotit dhe Bylisit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 18 Dhjetor 2013 16:44   pdfShtypEmail

kastrioti bylis -Nje tjeter ndeshje tetrale ne Kruje. Pas takimeve te akuzuara si te fiksuara, nje tjeter ndeshje teatrale mes Kastriotit dhe Bylisit. Takimi i luajtur per Kupen e Shqiperise perfundoi me rezultatin 2-3. Dy gola shenoi Kastrioti ne pjesen e pare dhe tre te tjera realizoi skuadra e Bylisit ne pjesen e dyte duke permbysur rezultatin. Pas ketij momenti nuk ndodhi me asgje. FSHF qendron e heshtur prej dy javesh nderkohe qe keto dy skuadra kane bere teater ne tre ndeshje pa e vrare mendjen aspak.


busy
komente