HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)2020----1---
 Ervis KOCIErvis KOCI  - (-)22---1----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -11---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Julian BRAHJAJulian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (43)21201---------
 Djordje DJIKANOVICDjordje DJIKANOVIC  - (-)321---------
 Vilson LILAVilson LILA  Republika e Shqiperise26. Tetor 1989 (34)------------
 Lucas Damian MALACARNELucas Damian MALACARNE  Argentina, Argentine Republic25. Nentor 1988 (35)77-2--------
 Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (39)107312-1-----
 Peter SUSWAMPeter SUSWAM  - (-)------------
 Artan THORJAArtan THORJA  - (-)2-2---------
 Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)1717-11-1-----
 Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)2121----------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)------------
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (34)2121----3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 316-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sadik ADAMSSadik ADAMS  - (-)------------
 Danny DRAGOIDanny DRAGOI  - (-)5321--------
 Endri MUCMATAEndri MUCMATA  - (-)------------
 Henry UCHEHenry UCHE  - (-)55-3--3-----
 Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)2020-15-31----
 Gentian MANUKAGentian MANUKA  Republika e Shqiperise02. Gusht 1991 (32)6151--------
 Igli ALLMUCAIgli ALLMUCA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1980 (43)1717--2-2--1--
 Enkel ALIKAJEnkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)6241--------
 Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)2018241-2-----
 Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)10822--2---1-
 Davor BRATICDavor BRATIC  Croatia, Republic of01. Maj 1987 (37)11741--3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 111211-11-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Pierre BOYAPierre BOYA  - (-)54113-------
 Solomon IZUCHUKWUSolomon IZUCHUKWU  - (-)99-22-------
 Lazar POPOVICLazar POPOVIC  - (-)118324-2-----
 Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)126634-1-----
 Sokol CIKALLESHISokol CIKALLESHI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)22175511-5--3--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 351291-41-
 Stafi i Kukësi [Kukësi]

 Funksioni
Armando CUNGUArmando CUNGU  Republika e Shqiperise23. Prill 1973 (51)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Naci SENSOYNaci SENSOY  Turkey, Republic of- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Sulejman STAROVASulejman STAROVA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer