HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 27 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Match Schedule for KukësiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201418:00 hVllaznia - Kukësi1-2thumbs_up.png
231.08.201418:00 hKukësi - Elbasani3-0thumbs_up.png
310.09.201417:00 hLaci - Kukësi0-0draw.png
414.09.201414:00 hKukësi - Partizani0-1thumbs_down.png
519.09.201420:00 hSkenderbeu - Kukësi2-0thumbs_down.png
626.09.201418:00 hApolonia - Kukësi0-1thumbs_up.png
705.10.201414:00 hKukësi - Teuta1-0thumbs_up.png
818.10.201415:00 hTirana - Kukësi3-1thumbs_down.png
925.10.201415:00 hKukësi - Flamurtari2-0thumbs_up.png
1029.10.201415:00 hKukësi - Vllaznia2-1thumbs_up.png
1102.11.201414:00 hElbasani - Kukësi0-2thumbs_up.png
1209.11.201414:00 hKukësi - Laci1-0thumbs_up.png
1323.11.201418:00 hPartizani - Kukësi2-0thumbs_down.png
1430.11.201415:00 hKukësi - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
1506.12.201414:00 hKukësi - Apolonia0-0draw.png
1612.12.201414:00 hTeuta - Kukësi0-3thumbs_up.png
1717.12.201414:00 hKukësi - Tirana1-0thumbs_up.png
1821.12.201418:00 hFlamurtari - Kukësi0-1thumbs_up.png
1924.01.201518:00 hVllaznia - Kukësi1-2thumbs_up.png
2031.01.201515:00 hKukësi - Elbasani3-0thumbs_up.png
2108.02.201515:00 hLaci - Kukësi2-1thumbs_down.png
2214.02.201515:00 hKukësi - Partizani3-0thumbs_up.png
2323.02.201519:00 hSkenderbeu - Kukësi1-1draw.png
2428.02.201515:00 hApolonia - Kukësi2-2draw.png
2504.03.201515:00 hKukësi - Teuta5-2thumbs_up.png
2608.03.201518:07 hTirana - Kukësi2-0thumbs_down.png
2716.03.201516:00 hKukësi - Flamurtari4-0thumbs_up.png
2821.03.201515:00 hKukësi - Vllaznia1-0thumbs_up.png
2904.04.201514:00 hElbasani - Kukësi0-4thumbs_up.png
3013.04.201516:00 hKukësi - Laci0-0draw.png
3118.04.201518:00 hPartizani - Kukësi1-1draw.png
3226.04.201517:00 hKukësi - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
3302.05.201517:00 hKukësi - Apolonia2-1thumbs_up.png
3409.05.201517:00 hTeuta - Kukësi2-3thumbs_up.png
3517.05.201518:00 hKukësi - Tirana4-1thumbs_up.png
3622.05.201518:00 hFlamurtari - Kukësi1-2thumbs_up.png