HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E premte, 26. Shtator 2014 - 18:00 h

ApoloniaKukësi
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 26 Shtator 2014
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Kridens META, Denis AGARAJ, Ermal BARUSHI, Evaldo DYRMISHI
 
Spektatore: 1.800
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
   • 44' : Pero PEJIC ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 68' : Ololalde ATANDA ( 1 )
   • 78' : Julian GERXHO ( 1 )
   • 80' : Realdo FILI ( 1 )
   • 83' : Marko RAJKOVIVC ( 1 )
   • 23' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 55' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )