HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Rahman HALLACI

Personal data

Picture of Rahman HALLACI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Rahman HALLACI
Birthday (Age):12. Nentor 1983 (40)
Jersey Number:13
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi100--1-----
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani100--------
Wednesday, 10/09/2014LacivsKukësi100--------
Sunday, 14/09/2014KukësivsPartizani101--------
Friday, 19/09/2014SkenderbeuvsKukësi100--------
Friday, 26/09/2014ApoloniavsKukësi100--------
Sunday, 05/10/2014KukësivsTeuta100--------
Saturday, 18/10/2014TiranavsKukësi100--------
Saturday, 25/10/2014KukësivsFlamurtari100--------
Sunday, 09/11/2014KukësivsLaci100--------
Sunday, 23/11/2014PartizanivsKukësi100--------
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu100--------
Friday, 12/12/2014TeutavsKukësi100--------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana100--------
Sunday, 21/12/2014FlamurtarivsKukësi100--------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi100--------
Saturday, 31/01/2015KukësivsElbasani100--------
Sunday, 08/02/2015LacivsKukësi100--------
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi100--------
Wednesday, 04/03/2015KukësivsTeuta101--------
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi100--------
Monday, 16/03/2015KukësivsFlamurtari100--------
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia100--------
Monday, 13/04/2015KukësivsLaci100--------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi100--------
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu101--------
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia100--------
Saturday, 09/05/2015TeutavsKukësi101--------
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana100--------
Games total2904--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi88----2-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi1515-2--2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi11-------1--
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1515-3--1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi22----------
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi99----------
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi22----------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi77----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Kamza1212----1-----
Kategoria Superiore 2010-11Tirana211---1-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia633---------
Kategoria 1 2009-10Partizani44---1------
Career Total837945-18--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniMbrojtes