HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E hënë, 13. Prill 2015 - 16:00 h

KukësiLaci
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 13 Prill 2015
Match Time :16:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Ermal BARUSHI, Denis AGARAJ, Klajdi KOLA
 
Spektatore: 3.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
  Zv/Tranjer
    Eventet
   Karton i verdhe
   • 22' : Edon HASANI ( 1 )
   • 45 1' : Yll HOXHA ( 1 )
   • 6' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
   • 71' : Olsi TEQJA ( 1 )
   • 80' : Aldo MITRAJ ( 1 )
   • 86' : Edison NDRECA ( 1 )