HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Yll HOXHA

Personal data

Picture of Yll HOXHA
Nationality: Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name: Yll HOXHA
Birthday (Age): 26. Dhjetor 1987 (34)
Jersey Number: 20
Player Position: Mesfushor

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Sunday, 24/08/2014 Vllaznia vs Kukësi 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 31/08/2014 Kukësi vs Elbasani 0 1 0 1 - 1 - - - - -
Friday, 19/09/2014 Skenderbeu vs Kukësi 0 1 0 - - - - - - - -
Friday, 26/09/2014 Apolonia vs Kukësi 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 05/10/2014 Kukësi vs Teuta 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 25/10/2014 Kukësi vs Flamurtari 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 02/11/2014 Elbasani vs Kukësi 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 09/11/2014 Kukësi vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 23/11/2014 Partizani vs Kukësi 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 30/11/2014 Kukësi vs Skenderbeu 0 1 0 - - - - - - - -
Friday, 12/12/2014 Teuta vs Kukësi 1 0 0 - - - - - - 1 -
Saturday, 31/01/2015 Kukësi vs Elbasani 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 08/02/2015 Laci vs Kukësi 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 28/02/2015 Apolonia vs Kukësi 0 1 0 - - - - - - - -
Wednesday, 04/03/2015 Kukësi vs Teuta 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 08/03/2015 Tirana vs Kukësi 0 1 0 - - - - - - - -
Monday, 16/03/2015 Kukësi vs Flamurtari 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 21/03/2015 Kukësi vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 04/04/2015 Elbasani vs Kukësi 1 0 1 - - - - - - - -
Monday, 13/04/2015 Kukësi vs Laci 1 0 0 - - 1 - - - - -
Saturday, 18/04/2015 Partizani vs Kukësi 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 26/04/2015 Kukësi vs Skenderbeu 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 02/05/2015 Kukësi vs Apolonia 1 0 1 - - - - - - - -
Games total 15 8 5 1 - 2 - - - 1 -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20 Kukësi - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2019-20 Flamurtari - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Flamurtari - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Kukësi - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Flamurtari - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Kukësi - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Vllaznia 4 1 3 - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Flamurtari - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Kukësi - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Vllaznia - - - - 2 - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Flamurtari 14 12 2 1 2 - 2 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Kukësi - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Flamurtari 2 2 - 1 - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Kukësi 12 10 2 4 1 - 3 - - - 1 -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Kukësi 1 - 1 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Kukësi 9 9 - 2 1 - 2 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2013-14 Kukësi 2 2 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Kukësi 4 4 - 3 3 - 3 - 1 - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13 HYSI - - - - - - - - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12 HYSI 5 3 2 - 1 - 2 - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11 HYSI 3 3 - - 3 - 1 - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10 HYSI - - - - - - - - - - - -
Career Total 56 46 10 11 13 - 14 - 1 - 1 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Kukësi Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Flamurtari Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Flamurtari Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Kukësi Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Flamurtari Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Kukësi Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Vllaznia Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Flamurtari Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Kukësi Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Vllaznia Mesfushor
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Flamurtari Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Kukësi Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Flamurtari Mesfushor
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Kukësi Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Kukësi Mesfushor
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Kukësi Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-14 2013-14 Kukësi Mesfushor
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Kukësi Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13 2012-13 HYSI Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12 2011-12 HYSI Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11 2010-11 HYSI Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10 2009-10 HYSI PLAYERS