HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - HYSI [HYS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Afrim ADEMI  Republika e Kosoves19. Maj 1988 (36)66----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ismet CAKA  Republika e Kosoves05. Janar 1986 (38)33----------
0Ahmet HALITI  Republika e Kosoves29. Shtator 1988 (35)44----------
0Besar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)44--1-2-----
0Samir SAHITI  Republika e Kosoves15. Gusht 1988 (35)------------
0Alban SHABANI  Republika e Kosoves16. Shkurt 1989 (35)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bashkim AHMETI  Republika e Kosoves09. Shkurt 1985 (39)33----1-----
0Behar BLAKCORRI  Republika e Kosoves02. Mars 1983 (41)------------
0Kushtrim BREZNICA  Republika e Kosoves29. Shtator 1987 (36)------------
0Granit CEKAJ  Republika e Kosoves27. Nentor 1988 (35)431-11------
0Yll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)44--3-1-----
0Labinot JETULLAHU  Republika e Kosoves22. Tetor 1989 (34)------------
0Fisnik PAPUCI  Republika e Kosoves01. Korrik 1983 (41)77-13-1-----
0Kastriot REXHA  Republika e Kosoves27. Shtator 1988 (35)44-13-2-----
0Rexhep SOGOJEVA  Republika e Kosoves18. Mars 1985 (39)312---------
0Megzon VISOKA  Republika e Kosoves23. Tetor 1988 (35)1-1---------
0Adrian ZABERGJA  Republika e Kosoves22. Janar 1989 (35)1-1---------
0Mentor ZHDRELLA  Republika e Kosoves10. Qershor 1988 (36)77--9-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 20110-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fetim KRASNIQI  - (-)211-1-1-----
0Labinot OSMANI  Republika e Kosoves15. Korrik 1985 (39)33-14-------
0Ylli PREKOPUCA  Republika e Shqiperise- (-)------------
0Enis ZABERGJA  Republika e Kosoves22. Qershor 1985 (39)11--3-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 28111-----
 Stafi i HYSI [HYSI]

 Funksioni
Bylbyl SOKOLI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer