HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Ekipi - HYSI [HYS]

Foto e Ekipit [HYSI]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Afrim ADEMIAfrim ADEMI  Republika e Kosoves19. Maj 1988 (36)66----1---
0Burim SADIKUBurim SADIKU  Republika e Kosoves15. Maj 1988 (36)77----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Agron CACAJAgron CACAJ  Republika e Kosoves01. Shkurt 1989 (35)22----1-----
0Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)1111----3-----
0Rexhep SOGOJEVARexhep SOGOJEVA  Republika e Kosoves18. Mars 1985 (39)1313-2--3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --9-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Kushtrim BREZNICAKushtrim BREZNICA  Republika e Kosoves29. Shtator 1987 (36)66-11-1-----
0Florent CITAKUFlorent CITAKU  Republika e Kosoves- (-)55-1------1-
0Durim FETADurim FETA  - (-)1-1---------
0Fidon HAJDARIFidon HAJDARI  Republika e Kosoves- (-)1174-1-1-----
0Ahmet HALITIAhmet HALITI  Republika e Kosoves29. Shtator 1988 (35)761---1-----
0Fidan HASANIFidan HASANI  Republika e Kosoves13. Gusht 1989 (34)871---2-----
0Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)119221-2-----
0Bujar IDRIZIBujar IDRIZI  Republika e Kosoves- (-)1-1---------
0Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)1212-13-1-----
0Petrit OSMANIPetrit OSMANI  Republika e Kosoves12. Tetor 1990 (33)55----21----
0Adrian ZABERGJAAdrian ZABERGJA  Republika e Kosoves22. Janar 1989 (35)104622-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-201--1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0MALOKU MALOKU   - (-)1-1---------
0Rlind NEZIRIRlind NEZIRI  - (-)1-1---------
0Labinot OSMANILabinot OSMANI  Republika e Kosoves15. Korrik 1985 (39)54133-1-----
0Kastriot REXHAKastriot REXHA  Republika e Kosoves27. Shtator 1988 (35)1110114-5--1--
0Enis ZABERGJAEnis ZABERGJA  Republika e Kosoves22. Qershor 1985 (39)1212-11-1-----
0Mentor ZHDRELLAMentor ZHDRELLA  Republika e Kosoves10. Qershor 1988 (36)1313--5-41-1--
0Bajram ZUQAKUBajram ZUQAKU  Republika e Kosoves26. Korrik 1988 (35)13211-2-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 23-322-21-
 Stafi i HYSI [HYSI]

 Funksioni
Fadil ADEMIFadil ADEMI  Republika e Kosoves23. Shtator 1974 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Jusuf TORTOSHIJusuf TORTOSHI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Afrim TOVERLANIAfrim TOVERLANI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer