HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 15 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Bujar IDRIZI

Personal data

Picture of Bujar IDRIZI
Nationality: Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name: Bujar IDRIZI
Player Position: Mesfushor

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Saturday November 05 HYSI vs PRISHTINA 0 1 0 - - - - - - - -
Games total 0 1 0 - - - - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Kukësi - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Kukësi - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Kukësi 1 1 - - - - - - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14 HYSI 2 2 - - - - 1 - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13 HYSI - - - - 1 - - - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12 HYSI 1 - 1 - - - - - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10 GJILAN - - - - - - - - - - - -
Career Total 4 3 1 - 1 - 1 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Kukësi Mbrojtes
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Kukësi Mbrojtes
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Kukësi Mbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14 2013-14 HYSI Mbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13 2012-13 HYSI Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12 2011-12 HYSI Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10 2009-10 GJILAN PLAYERS