HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - GJILAN [GJI]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Muhamet DRAGUSHAMuhamet DRAGUSHA  Republika e Kosoves- (-)----
0Lirian FERATILirian FERATI  Republika e Kosoves- (-)60-60-
0Bujar IDRIZIBujar IDRIZI  Republika e Kosoves- (-)----
0Petrit PRENIQIPetrit PRENIQI  Republika e Kosoves02. Dhjetor 1987 (36)66-1
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Enver SERMAXHAJEnver SERMAXHAJ  Republika e Kosoves19. Janar 1975 (49)88--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fidan BAJRAMIFidan BAJRAMI  Republika e Kosoves04. Shkurt 1983 (41)99--1-1-----
0Agron BEQIRIAgron BEQIRI  Republika e Kosoves20. Gusht 1983 (40)33-3--------
0Feriz FRANGUFeriz FRANGU  Republika e Kosoves04. Gusht 1988 (35)817---1-----
0Liridon HASANILiridon HASANI  Republika e Kosoves17. Prill 1986 (38)88-46-------
0Xhevdet MUJIXhevdet MUJI  Republika e Kosoves08. Maj 1973 (51)77-2--41----
0Sabri OSMANISabri OSMANI  Republika e Kosoves05. Korrik 1983 (41)99-1--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-71----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Alban HYSENIAlban HYSENI  Republika e Kosoves27. Shtator 1983 (40)99----1-----
0Liburn IlaziLiburn Ilazi  Republika e Kosoves09. Qershor 1991 (33)------------
0Ylber KASTRATIYlber KASTRATI  Republika e Kosoves09. Prill 1987 (37)2111-1------
0Florim MURSELIFlorim MURSELI  Republika e Kosoves30. Gusht 1987 (36)44-3--1-----
0Arben REXHEPIArben REXHEPI  Republika e Kosoves23. Gusht 1987 (36)------------
0Rasim RRAHIMIRasim RRAHIMI  Republika e Kosoves22. Shkurt 1982 (42)1-1---------
0Ridvan UKARidvan UKA  Republika e Kosoves27. Nentor 1989 (34)99-41-3-----
0Arben ZEQIRIArben ZEQIRI  Republika e Kosoves03. Maj 1981 (43)94531-2-----
0Buron ZEQIRIBuron ZEQIRI  Republika e Kosoves14. Maj 1989 (35)------------
0Kastriot ZUBAKUKastriot ZUBAKU  Republika e Kosoves25. Qershor 1988 (36)7161--------
0Shpend ZUKAShpend ZUKA  Republika e Kosoves22. Maj 1991 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 91141----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Armend DUBOVAArmend DUBOVA  Republika e Kosoves01. Mars 1990 (34)------------
0Besart FETAHUBesart FETAHU  Republika e Kosoves14. Gusht 1980 (43)------------
0Dren HAJDINIDren HAJDINI  Republika e Kosoves01. Maj 1985 (39)11----------
0Ilir ISMAJLIIlir ISMAJLI  Republika e Kosoves01. Mars 1990 (34)------------
0Betim SYLABetim SYLA  Republika e Kosoves15. Shkurt 1989 (35)1-1---------
0Faton SYLAFaton SYLA  Republika e Kosoves28. Gusht 1986 (37)99-2--1-----
0Besnik UKZMAJLIBesnik UKZMAJLI  Republika e Kosoves24. Nentor 1982 (41)77--112-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 102171----