HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 15 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Afrim ADEMI

Personal data

Picture of Afrim ADEMI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Afrim ADEMI
Birthday (Age):19. Maj 1988 (33)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday October 23GJILANvsHYSI100-------
Saturday October 29KEK-UvsHYSI100-------
Saturday November 05HYSIvsPRISHTINA100--1----
Thursday November 10LIRIAvsHYSI100-------
Sunday November 13HYSIvsDRENICA100-------
Sunday November 20DRITAvsHYSI100-------
Games total600--1----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HYSI11---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13HYSI-----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12HYSI22----1----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11HYSI44----1----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10HYSI-----------
Career Total77----2----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HYSIPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13HYSIPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12HYSIPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11HYSIPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10HYSIPLAYERS