HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Mentor ZHDRELLA

Personal data

Picture of Mentor ZHDRELLA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Mentor ZHDRELLA
Birthday (Age):10. Qershor 1988 (36)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21HYSIvsKEK-U1001-1-----
Saturday August 27PRISHTINAvsHYSI100--------
Wednesday September 07HYSIvsLIRIA100-----1--
Saturday September 10DRENICAvsHYSI100--------
Sunday September 18HYSIvsDRITA1001-------
Sunday September 25VELLAZNIMIvsHYSI100--11----
Sunday October 23GJILANvsHYSI1001-------
Saturday October 29KEK-UvsHYSI1001-------
Saturday November 05HYSIvsPRISHTINA100--------
Thursday November 10LIRIAvsHYSI100--------
Sunday November 13HYSIvsDRENICA1001-------
Sunday November 20DRITAvsHYSI100--1-----
Wednesday November 23HYSIvsVELLAZNIMI100--1-----
Games total13005-41-1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HYSI22--4-4--1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13HYSI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12HYSI66--5-41-1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11HYSI44--9-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10HYSI55-2511-----
Career Total1717-2231111-2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10HYSIPLAYERS