HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Mentor ZHDRELLA

Personal data

Picture of Mentor ZHDRELLA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Mentor ZHDRELLA
Birthday (Age):10. Qershor 1988 (33)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 16HYSIvsGJILAN101--------
Sunday August 23TREPCAvsHYSI10011------
Sunday August 30HYSIvsLIRIA1002-1-----
Wednesday September 02KOSOVA(V)vsHYSI100--------
Sunday September 06HYSIvsFERIZAJ100--------
Saturday September 12KEK-UvsHYSI100--------
Saturday September 19HYSIvsFLAMURTARI1001-------
Wednesday September 23BESAvsHYSI100--------
Sunday September 27HYSIvsDRENICA1011-------
Games total902511-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HYSI22--4-4--1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13HYSI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12HYSI66--5-41-1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11HYSI44--9-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10HYSI55-2511-----
Career Total1717-2231111-2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10HYSIPLAYERS