HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Nentor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Fidan HASANI

Personal data

Picture of Fidan HASANI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Fidan HASANI
Birthday (Age):13. Gusht 1989 (34)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10DRENICAvsHYSI010--------
Sunday September 25VELLAZNIMIvsHYSI100--------
Sunday October 23GJILANvsHYSI100--------
Saturday October 29KEK-UvsHYSI100--------
Saturday November 05HYSIvsPRISHTINA100--------
Thursday November 10LIRIAvsHYSI100--------
Sunday November 13HYSIvsDRENICA100--1-----
Sunday November 20DRITAvsHYSI100--1-----
Games total710--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14DRITA33--1-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13HYSI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12HYSI22----2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11FLAMURTARI11---141----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA33-3--------
Career Total99-31171----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14DRITAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11FLAMURTARIMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS