HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)33--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Julian BRAHJAJulian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (43)33----------
 Djordje DJIKANOVICDjordje DJIKANOVIC  - (-)------------
 Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)33----------
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (34)33----1-----
 Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (39)2-2---------
 Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)33-1--1-----
 Peter SUSWAMPeter SUSWAM  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Igli ALLMUCAIgli ALLMUCA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1980 (43)33-1--------
 Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)33----------
 Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)1-1---------
 Gerhard PROGNIGerhard PROGNI  Republika e Shqiperise06. Nentor 1986 (37)33----1-----
 Henry UCHEHenry UCHE  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Pierre BOYAPierre BOYA  - (-)33-11-21----
 Sokol CIKALLESHISokol CIKALLESHI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)33--1-1-----
 Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)2-2-1-1-----
 Solomon IZUCHUKWUSolomon IZUCHUKWU  - (-)33-21-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-91----
 Stafi i Kukësi [Kukësi]

 Funksioni
Sulejman STAROVASulejman STAROVA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer