HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E hënë, 16. Mars 2015 - 16:00 h

KukësiFlamurtari
40

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 16 Mars 2015
Match Time :16:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Blerim ZIRI, Endrit VESELI, Shkelzen ZIRI, Klodian SHAHINI
 
Spektatore: 2.100
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Demtim
  • 60' : Francisco JEFFERSON ( 1 )
  • 60' : Valto ZEQAJ ( 1 )
  Gol
  • 49' : Erjon DUSHKU ( 1 )
  • 52' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 71' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 77' : Vilfor HYSA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 59' : Besar MUSOLLI ( 1 )
   • 45' : Jani URDINOV ( 1 )
   • 55' : Lorik MAXHUNI ( 1 )