HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2016-17
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Jasmin AgovicJasmin Agovic  Montenegro, Republic of13. Shkurt 1991 (33)22--------
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)22----------
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)22----1-----
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (29)22----------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)------------
 Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (42)22----1-----
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (29)------------
 Stefan CicmilStefan Cicmil  Montenegro, Republic of16. Gusht 1990 (33)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ergi BORSHIErgi BORSHI  Republika e Shqiperise08. Shtator 1995 (28)------------
 Erald CINARIErald CINARI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1996 (27)------------
 Denis DYCADenis DYCA  Republika e Shqiperise11. Janar 1996 (28)----1-------
 Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)----2-------
 Ambroz KapaklijaAmbroz Kapaklija  Republika e Shqiperise30. Nentor 1996 (27)------------
 Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (36)22--1-2-----
 Uendi VecajUendi Vecaj  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1997 (27)1-1---------