HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Jamie ANTHONYJamie ANTHONY  - (-)11--
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Olti BISHANIOlti BISHANI  Republika e Shqiperise11. Janar 1988 (36)871---1---
0Erin HALLUNAJErin HALLUNAJ  Republika e Shqiperise14. Prill 1990 (34)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ardit BEQIRIArdit BEQIRI  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1979 (45)12111---1-----
0Elvin BEQIRIElvin BEQIRI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1980 (43)1010----1-----
0Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)13103---------
0Ervis KRAJAErvis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (40)24231-2-6-----
0Liridon LECILiridon LECI  Republika e Kosoves11. Shkurt 1985 (39)251696--5-----
0Zeljko MRVALJEVICZeljko MRVALJEVIC  Montenegro, Republic of08. Prill 1981 (43)2120121-4-----
0Blazo RAJOVICBlazo RAJOVIC  Montenegro, Republic of26. Mars 1986 (38)22211-522-----
0Blerim RRUSTEMIBlerim RRUSTEMI  Republika e Shqiperise04. Shkurt 1983 (41)1073---1-----
0Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)2828-21-91----
0Arsen SYKAJArsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (34)16511---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 92311----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Amarildo BELISHAAmarildo BELISHA  Republika e Shqiperise11. Korrik 1981 (42)2828-51-2-----
0Alis BOCIAlis BOCI  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1991 (33)------------
0Arenc DIBRAArenc DIBRA  Republika e Shqiperise11. Maj 1990 (34)11----------
0Ari DJEPAXHIAAri DJEPAXHIA  Republika e Shqiperise04. Tetor 1992 (31)514--1------
0Edmond DOCIEdmond DOCI  Republika e Shqiperise01. Mars 1981 (43)231584--2-----
0Elham GALICAElham GALICA  Republika e Shqiperise30. Janar 1989 (35)532---1-----
0Edon HASANIEdon HASANI  Republika e Shqiperise09. Janar 1992 (32)2-2---------
0Teofilo LEANDROTeofilo LEANDRO  Brazil, Federative Republic of- (-)853---1-----
0Ilir NALLBANIIlir NALLBANI  Republika e Kosoves11. Korrik 1982 (41)3232-12-3-----
0Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)1019-1-2-----
0Safet OSJASafet OSJA  Republika e Shqiperise17. Tetor 1975 (48)19127-1-3-----
0Leandro PINTOLeandro PINTO  - (-)1-1---------
0Ndricim SHTUBINANdricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (37)3232-65-3-----
0Armando VAJUSHIArmando VAJUSHI  Republika e Shqiperise03. Dhjetor 1991 (32)9-9---------
10Enkel ALIKAJEnkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)2016433-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 223501----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bekim BALAJBekim BALAJ  Republika e Shqiperise11. Janar 1991 (33)3023749-2-----
0Sead HADZIBULICSead HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina30. Janar 1983 (41)2724361-11----
0Fitim KASAPIFitim KASAPI  Republika e Shqiperise09. Maj 1983 (41)761---1-----
0James PHOENIXJames PHOENIX  United Kingdom of Great Britain15. Janar 1984 (40)5411--2-----
0Erjon RIZVANOLLIErjon RIZVANOLLI  Republika e Shqiperise14. Gusht 1981 (42)6-6---------
0Jasmin RRABOSHTAJasmin RRABOSHTA  Republika e Shqiperise30. Prill 1990 (34)------------
0Vioresin SINANIVioresin SINANI  Republika e Shqiperise04. Nentor 1977 (46)2828-71-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 333602----