HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Match Schedule for ElbasaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201418:00 hElbasani - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
231.08.201418:00 hKukësi - Elbasani3-0thumbs_down.png
310.09.201417:00 hElbasani - Teuta1-5thumbs_down.png
414.09.201418:00 hTirana - Elbasani2-1thumbs_down.png
520.09.201415:00 hElbasani - Flamurtari0-2thumbs_down.png
627.09.201417:00 hVllaznia - Elbasani1-0thumbs_down.png
705.10.201414:00 hElbasani - Apolonia2-0thumbs_up.png
818.10.201418:00 hElbasani - Laci0-2thumbs_down.png
926.10.201418:00 hPartizani - Elbasani1-0thumbs_down.png
1029.10.201415:00 hSkenderbeu - Elbasani1-0thumbs_down.png
1102.11.201414:00 hElbasani - Kukësi0-2thumbs_down.png
1208.11.201415:00 hTeuta - Elbasani0-2thumbs_up.png
1323.11.201418:10 hElbasani - Tirana2-3thumbs_down.png
1401.12.201418:00 hFlamurtari - Elbasani2-0thumbs_down.png
1507.12.201414:00 hElbasani - Vllaznia1-4thumbs_down.png
1613.12.201417:00 hApolonia - Elbasani0-1thumbs_up.png
1717.12.201414:00 hLaci - Elbasani1-0thumbs_down.png
1820.12.201417:00 hElbasani - Partizani0-1thumbs_down.png
1925.01.201518:00 hElbasani - Skenderbeu1-4thumbs_down.png
2031.01.201515:00 hKukësi - Elbasani3-0thumbs_down.png
2108.02.201515:00 hElbasani - Teuta1-0thumbs_up.png
2214.02.201515:00 hTirana - Elbasani2-0thumbs_down.png
2322.02.201515:00 hElbasani - Flamurtari0-1thumbs_down.png
2428.02.201515:00 hVllaznia - Elbasani1-1draw.png
2505.03.201515:00 hElbasani - Apolonia0-1thumbs_down.png
2608.03.201515:00 hElbasani - Laci0-2thumbs_down.png
2716.03.201519:00 hPartizani - Elbasani4-1thumbs_down.png
2821.03.201518:00 hSkenderbeu - Elbasani5-1thumbs_down.png
2904.04.201514:00 hElbasani - Kukësi0-4thumbs_down.png
3012.04.201515:00 hTeuta - Elbasani1-0thumbs_down.png
3118.04.201515:00 hElbasani - Tirana1-3thumbs_down.png
3225.04.201515:00 hFlamurtari - Elbasani2-1thumbs_down.png
3302.05.201515:00 hElbasani - Vllaznia1-1draw.png
3409.05.201517:00 hApolonia - Elbasani4-1thumbs_down.png
3517.05.201518:00 hLaci - Elbasani2-0thumbs_down.png
3622.05.201518:00 hElbasani - Partizani1-4thumbs_down.png