HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E shtunë, 08. Nentor 2014 - 15:00 h

TeutaElbasani
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 08 Nentor 2014
Match Time :15:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Olsi SOKOLI, Juxhin XHAJA, Ergin DODA, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 70
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 10' : Mirel COTA ( 1 )
  • 82' : Eri LAMCJA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 37' : Erand HOXHA ( 1 | Faull )
  • 28' : Jurgen VOGLI ( 1 | Faull )
  • 45' : Mateo TOCI ( 1 | Faull )
  • 59' : Ganjol KACULI ( 1 | Faull )
  • 89' : Orgest GAVA ( 1 | Faull )