HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Blerim KOTOBELLI

Personal data

Picture of Blerim KOTOBELLI
Name:Blerim KOTOBELLI
Jersey Number:15
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia100--1-----
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta100--1-----
Sunday, 14/09/2014TeutavsLaci100--------
Friday, 19/09/2014PartizanivsTeuta100--------
Saturday, 27/09/2014TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday, 05/10/2014KukësivsTeuta100--------
Sunday, 19/10/2014ApoloniavsTeuta100--------
Sunday, 26/10/2014TeutavsTirana100--------
Sunday, 02/11/2014VllazniavsTeuta100--------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani100--------
Friday, 12/12/2014TeutavsKukësi010--------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia100--------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta100--------
Saturday, 24/01/2015FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday, 31/01/2015TeutavsVllaznia100--------
Sunday, 08/02/2015ElbasanivsTeuta100--------
Saturday, 14/02/2015TeutavsLaci100--------
Sunday, 22/02/2015PartizanivsTeuta100--------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu100--1-----
Monday, 16/03/2015TeutavsTirana100--1-----
Sunday, 12/04/2015TeutavsElbasani100--------
Saturday, 25/04/2015TeutavsPartizani100--------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta1001-1-----
Saturday, 09/05/2015TeutavsKukësi100--------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia100--------
Games total25101-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani1-1---------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta1010----2-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta11----------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta1717-1--6-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta15141-2-5-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana321---11----
Career Total4744312-141----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMbrojtes