HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E shtunë, 14. Shkurt 2015 - 15:00 h

TeutaLaci
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 14 Shkurt 2015
Match Time :15:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Alfred SHKRETA, Nertil BREGASI, Olsi SOKOLI
 
Spektatore: 500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 56' : Bruno DITA ( 1 )
  • 27' : Agim METO ( 1 )
  • 52' : Marko CETKOVIC ( 1 )
  • 95' : Alfred ZEFI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 90' : Ansi NIKA ( 1 )
  • 61' : Olsi TEQJA ( 1 )