HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Mikelanxho BARDHI

Personal data

Picture of Mikelanxho BARDHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mikelanxho BARDHI
Jersey Number:6
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 14/09/2014TeutavsLaci010--1-----
Sunday, 05/10/2014LacivsVllaznia101--------
Saturday, 18/10/2014ElbasanivsLaci010--------
Sunday, 02/11/2014LacivsSkenderbeu010--------
Saturday, 14/02/2015TeutavsLaci010--------
Wednesday, 04/03/2015LacivsVllaznia010--------
Sunday, 22/03/2015PartizanivsLaci101--------
Sunday, 26/04/2015TiranavsLaci010--------
Games total262--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci------------
Kategoria Superiore 2014-15Laci3121--1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci------------
Kategoria 1 2012-13Iliria------------
Kategoria 1 2011-12Iliria------------
Career Total3121--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13IliriaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12IliriaMesfushor