HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 14. Shtator 2014 - 21:00 h

TeutaLaci
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 14 Shtator 2014
Match Time :21:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Kridens META, Denis REXHA, Rejdi AVDO, Emigers GANCI
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
 • 38' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
 • 56' : Bledar HODO ( 1 )
 • 58' : Rustem HOXHA ( 1 )
 • 70' : Ansi NIKA ( 1 )
 • 19' : Elton DOKU ( 1 )
 • 48' : Alfred ZEFI ( 1 )
 • 50' : Mikelanxho BARDHI ( 1 )
 • 60' : Marko CETKOVIC ( 1 )
 • 89' : Migen MEMELLI ( 1 )