HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Iliria [ILI]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Redion BAKU  - (-)33--------
 Jurgen SEJDINI  Republika e Shqiperise04. Qershor 1990 (34)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Laert BEJKO  - (-)33----------
 Ledio DOCI  - (-)44-1--1-----
 Saimir DOKU  - (-)312---------
 Indrit GJOKEJA  - (-)11-1--1-----
 Luciano SHKEMBI  - (-)33----------
 Indrit UJKA  - (-)321-1-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Adnand BALLIU  - (-)33----------
 Mikelanxho BARDHI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Denis BOJA  - (-)------------
 Albert CACA  - (-)4312--------
 Sajmir GJOKEJA  Republika e Shqiperise30. Mars 1985 (39)22--1-------
 Denis KURTI  - (-)44-11-------
 Taulant LAMA  - (-)44-11-------
 Emiljano QIRA  - (-)------------
 Sokol TALI  Republika e Shqiperise12. Gusht 1988 (35)11----------
 Endrit ZIRI  - (-)44--2-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-4-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gledis GJONPALAJ  - (-)2-2---------
 Ylljan HIMA  - (-)------------
 Aldo MITRAJ  Republika e Shqiperise12. Janar 1987 (37)22----------
 Erinogert SALA  - (-)11----------
 Sokol SELACI  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1988 (35)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-4-----
 Stafi i Iliria [Iliria]

 Funksioni
Fatmir SALAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer