HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 33 - E shtunë, 02. Maj 2015 - 20:00 h

SkenderbeuTeuta
42

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 02 Maj 2015
Match Time :20:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Gerard QIRICI, Dojando MYFTARI, Orlando KUKA
 
Spektatore: 1.700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 33' : Liridon LATIFI ( 1 )
 • 48' : Diego MARTINS ( 1 )
 • 52' : Bernard BERISHA ( 1 )
 • 76' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
 • 43' : Blerim KOTOBELLI ( 1 )
 • 54' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 23' : Bruno DITA ( 1 )
  • 47' : Blerim KOTOBELLI ( 1 )
  • 75' : Julian BRAHJA ( 1 )