HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E mërkurë, 17. Dhjetor 2014 - 14:00 h

TeutaApolonia
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 17 Dhjetor 2014
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Olsi SOKOLI, Evaldo DYRMISHI, Dojando MYFTARI, Ergin DODA
 
Spektatore: 300
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 36' : Ansi NIKA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 47' : Bledar HODO ( 1 )
  • 42' : Realdo FILI ( 1 )
  • 46' : Marko RAJKOVIVC ( 1 )
  • 68' : Djordje DJORDJEVIC ( 1 )
  • 80' : Taulant HYSENSHAHAJ ( 1 )
  • 86' : Rudin NAKO ( 1 )