HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Taulant HYSENSHAHAJ

Personal data

Picture of Taulant HYSENSHAHAJ
Name:Taulant HYSENSHAHAJ
Jersey Number:19
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia010--1-----
Saturday, 30/08/2014ApoloniavsPartizani101--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia010--------
Sunday, 14/09/2014ApoloniavsSkenderbeu101------1-
Sunday, 02/11/2014PartizanivsApolonia010--------
Sunday, 09/11/2014ApoloniavsFlamurtari010--------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia100--1-----
Saturday, 20/12/2014ApoloniavsLaci100--1-----
Saturday, 31/01/2015ApoloniavsPartizani100--------
Sunday, 08/02/2015FlamurtarivsApolonia100--------
Saturday, 14/02/2015ApoloniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi100--------
Monday, 16/03/2015LacivsApolonia100--1-----
Sunday, 22/03/2015ApoloniavsTirana100--------
Saturday, 04/04/2015PartizanivsApolonia100--------
Sunday, 12/04/2015ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 25/04/2015ApoloniavsVllaznia010--------
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia010--------
Saturday, 09/05/2015ApoloniavsElbasani100--------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia100--1-----
Games total1462--5---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia------------
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia11922--5---1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia------------
Kategoria 1 2013-14Apolonia------------
Career Total11922--5---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ApoloniaSulmues