HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 10. Shtator 2014 - 20:00 h

FlamurtariApolonia
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 10 Shtator 2014
Match Time :20:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Evaldo DYRMISHI, Denis AGARAJ, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 1.600
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 61' : Bruno TELUSHI ( 1 )
 • 69' : Nikoloz GELASHVILI ( 1 )
 • 84' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 40' : Djordje DJORDJEVIC ( 1 )
   • 43' : Ervis KAJA ( 1 )
   • 81' : Marko RAJKOVIVC ( 1 )
   • 84' : Klajdi BROSHKA ( 1 )
   • 88' : Bekim ERKOCEVIC ( 1 )