HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Apolonia [APO]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Indrit CAKOIndrit CAKO  - (-)----------
 Vilson CAKOVICVilson CAKOVIC  - (-)----------
 Eduart MICOEduart MICO  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Thankgod ANAYO MORRISEThankgod ANAYO MORRISE  - (-)11--2-------
 Ololalde ATANDAOlolalde ATANDA  - (-)11----------
 Klajdi BROSHKAKlajdi BROSHKA  - (-)------------
 Eugen BUALLIEugen BUALLI  - (-)------------
 Xhevahir HASAJXhevahir HASAJ  - (-)------------
 Renato NACIRenato NACI  - (-)11----------
 Rudin NAKORudin NAKO  - (-)11----------
 Andi PRIFTIAndi PRIFTI  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sulaimon ADEKUNLESulaimon ADEKUNLE  - (-)11--1-------
 Hyslando ALIAJHyslando ALIAJ  Republika e Shqiperise05. Prill 1991 (33)------------
 Damiano AZIZAJDamiano AZIZAJ  - (-)------------
 Endri DAUTAJEndri DAUTAJ  - (-)----1-------
 Igli DEKAVELIIgli DEKAVELI  - (-)11--1-------
 Dejan DOSTIDejan DOSTI  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Vangjel JAKUPIVangjel JAKUPI  - (-)------------
 Enriko PAPAEnriko PAPA  - (-)11--2-------
 Albi PRIFTIAlbi PRIFTI  - (-)------------
 Besmir RAMAJBesmir RAMAJ  - (-)------------
 Ermal SAKOErmal SAKO  Republika e Shqiperise08. Maj 1989 (35)------------
 Nikola TRIPUNOVSKINikola TRIPUNOVSKI  - (-)------------
 Ervis TROKAErvis TROKA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Olsi GOXHAJOlsi GOXHAJ  - (-)------------
 Taulant HYSENSHAHAJTaulant HYSENSHAHAJ  - (-)------------
 Petre VASILEVSKIPetre VASILEVSKI  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-------
 Stafi i Apolonia [Apolonia]

 Funksioni
Elidon DEMIRAJElidon DEMIRAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer