HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14

Player Information - Ololalde ATANDA

Personal data

Picture of Ololalde ATANDA
Name:Ololalde ATANDA
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 28ApoloniavsButrinti100--------
Games total100--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani55--1-3-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani66----3-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia------------
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia1010----6-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia------------
Kategoria 1 2013-14Apolonia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia33----1-----
Career Total2626--1-13-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaMbrojtes