HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Ekipi - Apolonia [APO]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Indrit CAKOIndrit CAKO  - (-)22--------
 Vilson CAKOVICVilson CAKOVIC  - (-)----------
 Eduart MICOEduart MICO  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ololalde ATANDAOlolalde ATANDA  - (-)------------
 Izmir BALAIzmir BALA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1994 (30)22----1-----
 Endri BrakaEndri Braka  Republika e Shqiperise07. Prill 1997 (27)22----1-----
 Klajdi BROSHKAKlajdi BROSHKA  - (-)------------
 Amarildo DIMOAmarildo DIMO  Republika e Shqiperise25. Gusht 1982 (41)------------
 Bruno HOXHABruno HOXHA  Republika e Shqiperise02. Mars 1994 (30)11----1-----
 Entrit IDRIZIEntrit IDRIZI  - (-)------------
 Ervis KAJAErvis KAJA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1987 (36)------------
 Rudin NAKORudin NAKO  - (-)22--1-1-----
 Andi PRIFTIAndi PRIFTI  - (-)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sulaimon ADEKUNLESulaimon ADEKUNLE  - (-)------------
 Dejan ANDONIDejan ANDONI  - (-)22-1--------
 Kliti ARAPIKliti ARAPI  - (-)1-1---------
 Djordje DJORDJEVICDjordje DJORDJEVIC  - (-)------------
 Realdo FILIRealdo FILI  - (-)211---1-----
 Julian GERXHOJulian GERXHO  - (-)------------
 Taulant HYSENSHAHAJTaulant HYSENSHAHAJ  - (-)------------
 Xhek KONDAKCIUXhek KONDAKCIU  - (-)22-2--------
 Julian LLUKAJulian LLUKA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1991 (33)11-1--------
 Ermal SAKOErmal SAKO  Republika e Shqiperise08. Maj 1989 (35)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-5-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Blerim KRASNIQIBlerim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Korrik 1996 (28)2-2---------
 Dejan LazarevicDejan Lazarevic  Serbia, Republic of11. Dhjetor 1989 (34)22----------
 Marko RAJKOVIVCMarko RAJKOVIVC  - (-)2111--------
 Andi RIBAJAndi RIBAJ  Republika e Shqiperise21. Nentor 1989 (34)------------
 Myrto UZUNIMyrto UZUNI  - (-)22-1--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-6-----
 Stafi i Apolonia [Apolonia]

 Funksioni
Artan MERGJYSHIArtan MERGJYSHI  Republika e Shqiperise06. Maj 1968 (56)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer