HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Ekipi - Partizani [PAR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Dashamir XHIKADashamir XHIKA  Republika e Shqiperise23. Maj 1989 (35)743-------
 Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (37)2929-1-2---1
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -2---1
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (42)6511--1-----
 Marko VIDOVICMarko VIDOVIC  - (-)3211--------
 Arbnor FEJZULLAHUArbnor FEJZULLAHU  - (-)3030-11-3-----
 Gezim KRASNIQIGezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)2726121-1-----
 Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)11-1--------
 Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)2121--113-1---
 Labinot IBRAHIMILabinot IBRAHIMI  Republika e Kosoves25. Qershor 1987 (37)1918112-6-----
 Ololalde ATANDAOlolalde ATANDA  - (-)1515----3-----
 Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (40)222114--5---1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5322-1-2-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Carlos ROBLESCarlos ROBLES  - (-)4312--------
 Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (36)615---1-----
 Filipe GOMESFilipe GOMES  - (-)1313-7--4-----
 Idriz BATHAIdriz BATHA  - (-)3030-2217-----
 Mentor MAZREKAJMentor MAZREKAJ  - (-)2019162-3-----
 Ylber RAMADANIYlber RAMADANI  Republika e Kosoves- (-)1-1---------
 Jurgen BARDHIJurgen BARDHI  - (-)1129---------