HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Jurgen BARDHI

Personal data

Picture of Jurgen BARDHI
Name:Jurgen BARDHI
Jersey Number:18
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 01/11/2015TeutavsPartizani010--------
Sunday, 08/11/2015LacivsPartizani010--------
Wednesday, 18/11/2015FlamurtarivsPartizani010--------
Wednesday, 02/12/2015PartizanivsTerbuni100--------
Saturday, 12/12/2015PartizanivsBylis100--------
Monday, 14/03/2016PartizanivsSkenderbeu010--------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia010--------
Monday, 25/04/2016KukësivsPartizani010--------
Wednesday, 04/05/2016TiranavsPartizani010--------
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis010--------
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani010--------
Games total290--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2020-21Partizani------------
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani11-11-------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani2-2-1-1-----
Kategoria Superiore 2015-16Partizani523---------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani------------
Career Total83512-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMesfushor