HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E shtunë, 12. Dhjetor 2015 - 17:00 h

PartizaniBylis
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Dhjetor 2015
Match Time :17:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Ridiger COKAJ, Eldorjan HAMITI, Paulin SIMONI, Orlando KUKA
 
Spektatore: 700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 76' : Stevan RACIC ( 1 )
  • 15' : Ardit HOXHAJ ( 1 )
  Karton i kuq
  • 38' : Idriz BATHA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 38' : Idriz BATHA ( 1 )
   • 36' : Borislav SIMIC ( 1 )
   • 51' : Shkelzen RUCI ( 1 )
   • 62' : Emmanuel MBELLA ( 1 )
   • 89' : Xhelil ASANI ( 1 )