HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Xhevahir SUKAJ

Personal data

Picture of Xhevahir SUKAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Xhevahir SUKAJ
Birthday (Age):05. Tetor 1987 (36)
Height:182 cm
Weight:76 kg
Jersey Number:20
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 21/08/2015PartizanivsLaci0101-1-----
Friday, 28/08/2015PartizanivsFlamurtari010-----1--
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani100-----1--
Saturday, 19/09/2015PartizanivsKukësi100-----1--
Saturday, 26/09/2015TerbunivsPartizani1001-1-----
Saturday, 03/10/2015PartizanivsTirana1011-------
Saturday, 17/10/2015BylisvsPartizani1001-------
Sunday, 25/10/2015PartizanivsSkenderbeu101--------
Sunday, 01/11/2015TeutavsPartizani100--------
Sunday, 08/11/2015LacivsPartizani100--------
Wednesday, 18/11/2015FlamurtarivsPartizani101--------
Monday, 23/11/2015PartizanivsVllaznia100--------
Wednesday, 02/12/2015PartizanivsTerbuni1001-------
Monday, 07/12/2015TiranavsPartizani100--------
Saturday, 12/12/2015PartizanivsBylis100--------
Saturday, 19/12/2015SkenderbeuvsPartizani010-1------
Saturday, 06/02/2016PartizanivsFlamurtari0101-1-----
Saturday, 27/02/2016TerbunivsPartizani100--------
Friday, 04/03/2016PartizanivsTirana1011-------
Sunday, 20/03/2016TeutavsPartizani100--------
Saturday, 02/04/2016LacivsPartizani101--------
Sunday, 10/04/2016FlamurtarivsPartizani1001-------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia1002-------
Monday, 25/04/2016KukësivsPartizani1001-------
Saturday, 30/04/2016PartizanivsTerbuni1003-------
Wednesday, 04/05/2016TiranavsPartizani1001-------
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis100--------
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani100--------
Games total24451513--3--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia99-65-21-3--
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani1-1---1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani1310331513--3--
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani----1-------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia55--8-2--1--
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia541-6-------
Kategoria 1 2010-11Terbuni------------
Career Total33285935181-7--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11TerbuniSulmuesLajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit