HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 17. Tetor 2015 - 14:00 h

BylisPartizani
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 17 Tetor 2015
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
 
Spektatore: 700
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 7' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
  • 9' : Idriz BATHA ( 1 )
  • 90' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
  Karton i kuq
  • 91' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 56' : Elton BASRIU ( 1 )
   • 69' : Maringlen SHOSHAJ ( 1 )
   • 40' : Gezim KRASNIQI ( 1 )
   • 54' : Asion DAJA ( 1 )