HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Borislav SIMIC

Personal data

Picture of Borislav SIMIC
Name:Borislav SIMIC
Jersey Number:5
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 12/09/2015TiranavsBylis010--1-----
Saturday, 17/10/2015BylisvsPartizani100--------
Sunday, 25/10/2015FlamurtarivsBylis100--------
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia100--------
Sunday, 08/11/2015BylisvsKukësi100--------
Monday, 23/11/2015BylisvsTirana100--------
Saturday, 28/11/2015BylisvsLaci100--------
Thursday, 03/12/2015SkenderbeuvsBylis100--------
Monday, 07/12/2015BylisvsTeuta100--------
Saturday, 12/12/2015PartizanivsBylis100--1-----
Saturday, 19/12/2015BylisvsFlamurtari100--------
Wednesday, 23/12/2015VllazniavsBylis100--------
Saturday, 06/02/2016BylisvsTerbuni100--------
Saturday, 13/02/2016TiranavsBylis100--------
Sunday, 21/02/2016LacivsBylis100--------
Sunday, 28/02/2016BylisvsSkenderbeu100--1-----
Saturday, 05/03/2016TeutavsBylis100--1-----
Wednesday, 09/03/2016BylisvsPartizani100--------
Sunday, 13/03/2016FlamurtarivsBylis100--11----
Saturday, 02/04/2016BylisvsKukësi101--------
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana010--------
Monday, 25/04/2016BylisvsLaci100--------
Saturday, 30/04/2016SkenderbeuvsBylis100--------
Sunday, 08/05/2016PartizanivsBylis100--11----
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis100-1------
Games total2321-162----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis131211-162----
Career Total131211-162----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMbrojtes