HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 31. Tetor 2015 - 14:00 h

BylisVllaznia
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 31 Tetor 2015
Match Time :14:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Gerard QIRICI, Ardian BEQIRI, Sokol CEKAJ, Alfred SHKRETA
 
Spektatore: 700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 13' : Ledian MUCAJ ( 1 )
 • 74' : Brunild PEPA ( 1 )
 • 95' : Orgest GAVA ( 1 )
 • 34' : Rafael SOSA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 25' : Xhelil ASANI ( 1 )
 • 50' : Calheira RONAILLE ( 1 )
 • 52' : Maringlen SHOSHAJ ( 1 )
 • 78' : Ardit HOXHAJ ( 1 )
 • 92' : Ahmet HALITI ( 1 )
 • 25' : Andrija Dragojevic ( 1 )
 • 45-2' : Jetmir SEFA ( 1 )
 • 84' : Antonio MARKU ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 54' : Andrija Dragojevic ( 1 )