HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Erdenis GURISHTA

Personal data

Picture of Erdenis GURISHTA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erdenis GURISHTA
Birthday (Age):24. Prill 1995 (29)
Jersey Number:22
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia100--0-----
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday, 27/09/2015VllazniavsLaci010--1-----
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi101--------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana100--------
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia100--------
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia100--1-----
Monday, 23/11/2015PartizanivsVllaznia100--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia100--------
Saturday, 27/02/2016VllazniavsLaci010--------
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis100--------
Games total1021--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2020-21Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2019-20Vllaznia------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Vllaznia------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Vllaznia------------
Kategoria 1 2018-19Vllaznia55----2-----
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia963---1-----
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia752-1-------
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia5321--3-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia11----11----
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia22----1-----
Kategoria 1 2014-15Veleciku------------
Career Total2922711-81----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2019-202019-20VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19VllazniaMbrojtes
Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15VelecikuMbrojtes