HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2020-21
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Abdurrahman FANGAJAbdurrahman FANGAJ  Republika e Shqiperise12. Tetor 1997 (26)------------
 Nertil HOXHAJNertil HOXHAJ  - (-)------------
 Eni IMAMIEni IMAMI  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)------------
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (29)------------
 Dejan SHEHIDejan SHEHI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Demir ImeriDemir Imeri  Macedonia, the former Yugoslav27. Tetor 1995 (28)------------
 Floart JONUZIFloart JONUZI  - (-)------------
 Brendon SmajliBrendon Smajli  Republika e Shqiperise25. Qershor 1999 (25)------------
 Ardit KRYMIArdit KRYMI  Republika e Shqiperise02. Maj 1996 (28)------------
 Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (31)------------
 Herald MARKUHerald MARKU  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ardit HOXHAJArdit HOXHAJ  Republika e Shqiperise20. Korrik 1994 (30)------------
 Arlind KALAJA (4106)Arlind KALAJA (4106)  - (-)------------
 Arsid KRUJAArsid KRUJA  Republika e Shqiperise08. Qershor 1993 (31)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------