HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)----------
 Alen SHERRIAlen SHERRI  Republika e Shqiperise15. Dhjetor 1997 (26)88--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Denis BalajDenis Balaj  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1997 (27)------------
 Ergi BORSHIErgi BORSHI  Republika e Shqiperise08. Shtator 1995 (28)1-1---------
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)77--1-2--1--
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (29)88----2-----
 Dan Gelu IgnatDan Gelu Ignat  Romania14. Korrik 1986 (38)77-1--1-----
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (35)633---------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)22----------
 Denis MilotiDenis Miloti  Republika e Shqiperise03. Korrik 1998 (26)------------
 Samet RuqiSamet Ruqi  Republika e Shqiperise10. Maj 1995 (29)5321--------