HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 20. Shtator 2015 - 19:00 h

FlamurtariVllaznia
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Shtator 2015
Match Time :19:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 18' : Bedri GRECA ( 1 )
  • 42' : Bachana TSKHADADZE ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 26' : Bruno TELUSHI ( 1 )
   • 48' : Giorgi POPHKADZE ( 1 )
   • 72' : Nijas LENA ( 1 )
   • 46' : Santiago Daniel Martinez Roa ( 1 )
   • 55' : Semir HADZIBULIC ( 1 )
   • 77' : Adnan HAXHAJ ( 1 )