HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Uendi Vecaj

Personal data

Picture of Uendi Vecaj
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Uendi Vecaj
Birthday (Age):18. Shkurt 1997 (27)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia010--------
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia010--------
Saturday, 02/04/2016SkenderbeuvsVllaznia010--------
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta010--------
Sunday, 17/04/2016PartizanivsVllaznia101--------
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari101--1-----
Saturday, 30/04/2016LacivsVllaznia100--------
Wednesday, 04/05/2016KukësivsVllaznia100--------
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni101--------
Saturday, 14/05/2016TiranavsVllaznia100--------
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis101--------
Games total744--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia8261--1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia1-1---------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia4313--1-----
Career Total13584--2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMesfushor