HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E hënë, 25. Prill 2016 - 16:00 h

VllazniaFlamurtari
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 25 Prill 2016
Match Time :16:00 h
Match number :1
 
Playground :Fusha Sportive Reshit Rusi - Shkoder
Match referee(s):Emigers GANCI, Enea JORGJI, Eldorjan HAMITI, Astrit MAHMUTI
 
Spektatore: 300
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 2' : Stefan Cicmil ( 1 )
  • 60' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  • 86' : Rigers DUSHKU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 40' : Antonio MARKU ( 1 )
  • 70' : Jetmir SEFA ( 1 )
  • 88' : Arenc DIBRA ( 1 )
  • 92' : Uendi Vecaj ( 1 )
  • 41' : Kristi MARKU ( 1 )
  • 93' : Rigers DUSHKU ( 1 )