HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Stefan Cicmil

Personal data

Picture of Stefan Cicmil
Nationality:Montenegro, Republic of Montenegro, Republic of
Name:Stefan Cicmil
Birthday (Age):16. Gusht 1990 (33)
Jersey Number:59
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday, 09/09/2015VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 27/09/2015VllazniavsLaci100--1-----
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi100--------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana101--1---1-
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100--1-----
Monday, 23/11/2015PartizanivsVllaznia100--------
Saturday, 28/11/2015VllazniavsFlamurtari1001-1-----
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia100--1-----
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni100--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia100--------
Wednesday, 23/12/2015VllazniavsBylis100--------
Saturday, 30/01/2016VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia100--------
Saturday, 13/02/2016VllazniavsPartizani100--1-----
Saturday, 27/02/2016VllazniavsLaci100--------
Saturday, 05/03/2016VllazniavsKukësi100--------
Wednesday, 09/03/2016TerbunivsVllaznia100--------
Sunday, 13/03/2016VllazniavsTirana1001---1---
Sunday, 20/03/2016BylisvsVllaznia100--------
Saturday, 02/04/2016SkenderbeuvsVllaznia100--1-----
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta100--11----
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari1001-------
Saturday, 30/04/2016LacivsVllaznia100--------
Wednesday, 04/05/2016KukësivsVllaznia100--------
Sunday, 08/05/2016VllazniavsTerbuni1001-------
Saturday, 14/05/2016TiranavsVllaznia100--------
Wednesday, 18/05/2016VllazniavsBylis100--------
Games total29014-811-1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1082111511---
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1717-14-811-1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia22----------
Career Total292722511322-1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMbrojtes