HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E mërkurë, 23. Dhjetor 2015 - 14:00 h

VllazniaBylis
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 23 Dhjetor 2015
Match Time :14:00 h
Match number :1
 
Playground :Fusha Sportive Reshit Rusi - Shkoder
Match referee(s):Emigers GANCI, Enea JORGJI, Eldorjan HAMITI, Astrit MAHMUTI
 
Spektatore: 700
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 2' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  • 36' : Erald CINARI ( 1 )
  • 82' : Erald CINARI ( 1 )
  • 86' : Brunild PEPA ( 1 )
  • 88' : Ardit HOXHAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 23' : Emmanuel MBELLA ( 1 )
   • 28' : Serxhio GJONBRATI ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 89' : Xhelil ASANI ( 1 )