HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Armir GRIMA


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Armir GRIMA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Armir GRIMA
Birthday (Age): 16. Qershor 1974 (50)
Function / PositionDrejtor Sportiv

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia3
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia-
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia7
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia2
Career Total12

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaTranjer
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaDrejtor Sportiv
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaDrejtor Sportiv
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaTranjer