HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E diel, 13. Mars 2016 - 13:00 h

VllazniaTirana
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 13 Mars 2016
Match Time :13:00 h
Match number :1
 
Playground :Fusha Sportive Reshit Rusi - Shkoder
Match referee(s):Ergin DODA, Ardian BEQIRI, Eldorjan HAMITI, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 1.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
  Zv/Tranjer
    Eventet
   Autogol
   • 5' : Stefan Cicmil ( 1 )
    Demtim
    • 13' : Arenc DIBRA ( 1 )
     Gol
     • 11' : Stefan Cicmil ( 1 )
     • 22' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
     • 75' : Arlind KALAJA ( 1 )
      Karton i verdhe
      • 23' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
      • 70' : Denis PJESHKA ( 1 )
      • 12' : Gilman LIKA ( 1 )